| ramonia a întrebat:

In primul rand, scuzati categoria. Sunt foarte indecisa in privinta facultatii... as vrea pe domeniul limilor straine sa fie, dar nu stiu ce sa aleg intre Timisoara si Bucuresti. Vroiam initial sa merg la Politehnica Timisoara la sectia "traducere si interpretare" dar am auzit ca facultatea a decazut. E adevarat? Du funda

2 răspunsuri:
| ramonia explică:

Acolo se da admitere? happy

| BlaaBlaa a răspuns:

Nu este adevarat este o universitate foarte buna si eu sunt din Timisoara, dar eu as vrea sa dau la Facultatea de litere in cadrul Universitatii de Vest -poti incerca si asta happy