| denyiii a întrebat:

In primul rand scuzati-mi categoria, dar am o problema pe T.P.U...pana acum mergea sa las raspunsuri normal dar acum cand vreau sa las un raspuns imi apare :"pentru a raspunde la intrebare CREAZA-TI UN CONT PE TPU sau(logheaza-te in cont daca esti deja membru)logare cu Facebook sau Yahoo"si nu inteleg ce se petrece deoarece sunt logata pe cont-ul TPU!(ce se inampla?)

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Asa imi apare si mie. Asteapta putin daca nu se rezolva problema trimite un mesaj al contact sus in dreapta.Bafta

| Kennziiie a răspuns:

Asa mai îmi apare şi mie din când în când. Aşteaptă puţin big grin