| NonZarek a întrebat:

Țin relațiile la distanta? M-am îndrăgostit puternic de o fata care e la 400 km distanta și ea ma place și as vrea sa fiu împreună cu ea, însă ma tem sa nu fiu rănit fiind o posibilă despărțire deoarece nu va funcționa.

M-am gândit sa o vizitez de câteva ori pe luna cu mașina (curând voi deveni major) și în viitorul apropiat, sa ma stabilesc acolo pentru o perioada scurta. Credeți că aș avea vreo șansă să fac o poveste de dragoste frumoasa care va avea reușită?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu tine, altii care sant aproape de ea poate sa o dea pe spate

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Țin, dar nu o veșnicie, după distanță, este necesară apropiere.
2. Șanse mici, căci nu o cunoști încă. Prin email și telefonic, nu știi despre ce e vorba.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

In zilele noastre abia daca tine o relatie normala!

| Fabianaa a răspuns:

Țin atâta timp cat amândoi partenerii se implica și își dau interesul.