| Venssyk a întrebat:

In scoala in care studiez se organizeaza un concurs de ziua indragostitilor si am nevoie de ajutor, eu am ceva idei dar mai doresc. Ce surpriza pot sa-i fac partenerului meu?

4 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Cumparai un parfum
i-ai o rama frumoasa si puneti poza voastra acolo
sau poti sa ii iei ceva de imbracat

| iza4ever a răspuns:

Sunt de acord cu tot ce a zis speranatabig grin eu sincer cred ca atata timp cat stie ca ti la el si il iubesti este un cadou perfect...desi ar fi frumos sa ii cumperi ceva...nu neaparat ceva scump

acolo o mica atentie si orice ar fi eu cred ca ii va placea pentru ca el stie ca este cadoul de la tine si ca il iubesti big grin

Sunt sigura ca ii va placea orice i-ai lua

| Venssyk explică:

Multumesc, pentru prietenul meu cu care ma intilnesc asa si voi face.Scz poate e vina mea ca nu am mentionat, partenerului meu cu care particip la acest concurs numai ca eu nu ma intilnesc cu dinsul pur si simplu e un coleg de clasa. Tema probei consta in ai prezenta partenerului cu care iau parte la acest concurs o surpriza, ceva esit din comun, ceva care nu infiecare zi poti organiza.Doresc creativitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Scris O Scrisoare De Dragoste.