| Euletitia a întrebat:

In seara asta mama m-a certat tare si eu m-a plesnit. ce sa fac sa ma opresc din plans?

Răspuns Câştigător
| asile2 a răspuns:

Totul va fi bine in final daca nu este nu e sfarsitulhappy

6 răspunsuri:
| YourFriend a răspuns:

Asteapta putin sa-ti mai revi si du-te si cere-i scuze... probabil iti va cere si ea scuze si totul se termina cu bine happy

| Holocaust a răspuns:

Plângi pentru că te doare după palma primită, sau datorită gestului ei şi a faptului că te-a certat?
Pui cam mult accent pe chestiile astea nesemnificative.În loc să boceşti, mai bine stai şi meditezi la ce-ai greşit, ca să nu ţi-o iei şi data viitoare.

| Euletitia explică (pentru Holocaust):

Plang si din cauza palmei dar mai ales din cauza ca m-a certat mai tare ca niciodata. Si nu mi se pare nesimnificativ, ci destul de important. e mama mea si o iubesc enorm, dar ma doare ca ma cearta asa tare, chiar daca stiu ca merit.

| Euletitia explică:

Ea m-a plesnit, scuze de greseala

| Euletitia explică:

Nu, nu imi va cere scuze, nu o face niciodata cand considera c a m-a certat/pedepsit pe merit. de fapt, mai mult o tinem de o vreme incoace din pedepasa in pedeapsa. eu i-am cerut scuze din timp ce ma certa, chiar am rugat-o foarte frumos sa ma ierte si i-am promis ca nu se va repeta, dar a continuat sa ma certe si m-a si palmuit.

| AnnMirele a răspuns:

Muşcă-ţi falca.Luînd în consideraţie că romanul tău preferat e "Pe aripile vântului"... Ştii cum mă calmeş eu? Mă gândesc că Rhett Butler a trecut prin mai multe ca mine, a păţit mult ma multe şi mai peiculoase, încearcă.