| VisCoL a întrebat:

(in seara de revelion eu si inca 19 baieti organizam o petrecere dar cand mergem dupa fete trebuie sa le uram) puteti sa-mi dati o uratura? sau macar o strofa de mijloc FUNDA! PS:nu vreau ca in uratura sa o cer in casatorie sau ceva de genul

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Faceti bine si iertati. Noua gazde sa ne dati numai pita si carnati. Numai tuica cu margele c-apoi tare bine-or mere. La anul si la multi ani! rolling on the floor)

| VisCoL explică (pentru BlaaBlaa):

Tu funda oricum o ai
dar ceva mai lung nu-mi dai?

| BlaaBlaa a răspuns (pentru VisCoL):

Sincer atata stiu si am cautat sa vad daca este ceva pe net mai lung dar nu am gasit.