| hanibani a întrebat:

In septembrie o sa fie ziua mea si m.am hotarat sa fac petrecerea acasa fiindca avem destul spatiu. Mama ma lasa sa invit baieti dar nu ii lasa sa ramana peste noapte(fetele vor ramane la mine noaptea)
Cum o fac sa ma lase?
Ahh. si idei pentru ce am putea face la petrecere?(fac 15 anitongue )

2 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

O batilaughing) nu ma faci 15 ani si vrei sa te distrezi deci:ii inviti si o invarti pe maicata pana uita, si dupa ora 23-24 baietii or ramas si zici ca e prea tarziu sa mai plece si stau la tinelaughing incearca sa evzi ca merge

| roxxy_5765 a răspuns:

Sers. pai ai putea sa ii sp ca dk fete o sa ramana oricum nu o sa dormiti o sa fie mai multe activitati si asa o sa va distrati mai mult dk raman si baieti. oricum la multi ani si distractie placuta!