| Moasea a întrebat:

Vine varaaa. Ce as putea face ca sa ma distrez la maxim? Inafara de mare, tabara, disco, tv, pc? ceva o ocupatie interesanta. Cum sa-mi petrec timpul liber cu prietenii? Sau in general, ce faceti voi in vacanta de vara? cel mai bun raspuns primeste fundita. :*:*:*

2 răspunsuri:
| HuskyBoy99 a răspuns:

O excursie cu prietenii pe munte ar fi interesanta
Sau daca nu poate o croaziera? Hmm...cam scump dar merita zic eu big grin
Oricum ceva "aventuros"si personal cred ca e mai dsitractiv cu prietenii decat singurwinking

| Diana_1860 a răspuns:

Hmmm...ia o prietena cu tine si mergeti la tara, la bunicibig grin