| mmiizzaas a întrebat:

In toamna voi incepe cls. a VIII a, si apoi, ma gandeam la un liceu de filologie (de ex : Colegiul national bilingv George Cosbuc) ce ziceti? Stiu ca e destul de devreme sa ma gandesc, dar apoi, as vrea sa merg pe jurnalism.Care ati dat la filologie, un sfat ceva...big grin

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Bafta pe parcursul clasei a8a, un profil de bilingv nu ar fi rau happy. Nu este prea devreme, e foarte bine ca te gandesti de acum la asta. Felicitari! E bun profilul si merge si la jurnalism, parerea mea. Eu iti urez succes la toate examenele si sa intri acolo unde iti doresti!

5 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Nu ai pentru ce si ti-am spus felicitari alte fete s`ar gandi la altceva...

| ELD a răspuns:

Filologie bilingv englezahappy si mersi pentru funda:*:*:*

| mmiizzaas explică:

Mersi mult happy unele cunostinte de-ale mele ziceau sa merg pe ceva mai 'familiar' (in sensul : medicina bla bla) Dar, mie nu'mi plac astea, asa ca...big grin oriqm, mersi de incurajarehappy

| mmiizzaas explică:

:d tu la ce liceu ai intrat?

| mmiizzaas explică:

:d inca ceva : cu c medie ai intrat? imi poti spune numele liceului?batting eyelashes