| Adelinesmile a întrebat:

In toate liceele sunt echipe de majorete? Nu sunt inca la liceu dar abia astept sa fiu majoreta big grin

6 răspunsuri:
| simona_6231 a răspuns:

In toate liceele echipe de majorete? cred ca glumestiwinking, aici suntem in Romania nu in America.

| ZamA a răspuns:

Nu chiar la toate liceele...aici in lugoj este echipa de majorete.

| Kidd a răspuns:

Sunt de acord cu simona straight face

Nu sunt echipe de majorete peste tot! Du-te in Amercia daca vrei sa vezi asta laughing Dar totusi sunt foarte putsine licee care au si asfel de echipe. sigh Un viiis frumoss day dreaming

| Anne_1755 a răspuns:

Din pacate nu.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... oricum majoreta puteai fi si in clasa a 8 daca v-ati fi adunat cateva fete si ati fi vorbit cu proful de educatie.Chestile astea se face daca vorbiti si va descurcati singure

| Amiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ca sa fi majoreta nu trebuie neaparat sa fi la liceu. Acum sunt in clasa 9 si sunt majoreta de 3 ani. adica din cls 6. Trebuie doar sa te interesezi unde se practica acest sport si sa vorbesti cu antrenoarea sau capitanul echipei.