| diavolitadulce a întrebat:

Pentru cei din Calarasi. La liceul Mihai Eminescu sunt echipe de majorete?

3 răspunsuri:
| Anamariaandrei a răspuns:

Eu sunt de prin zona dar nu stiu detalii, stiu doar ca in Oltenita exista la Balcescu(sau exista odata), la Eminescu nu stiu

| diavolitadulce explică (pentru Anamariaandrei):

Pai eu oricum ma duc la un liceu bun din Calarasi. nu in Oltenita. Vroiam doar sa ma interesez la care dintre liceele bune sunt si echipe de majorete

| Anamariaandrei a răspuns (pentru diavolitadulce):

Ok, eu ti-am spus ce am stiut, oricum liceul de care spui am inteles ca este bun si consider ca ar trebuie sa aiba si majorete.Depinde si de faptul ca este teoretic(din cate stiu)si asta poate sa conteze.