| ramona420134 a întrebat:

In TPU se dau fundite nu-i asa e eu dau fundita pentru cine raspuns la intrebarea mea mai sincer si mai bine : deci daca ne jucam adevar sau provocare iar eu aleg provocare si trebuie sa ma sarut cu un baiat pe gura un baiat care are 14 ani iar eu am 12 ce sa fac ajutati-ma help happy

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Daca tie iti place de baiatul acela de ce nu? E doar un joc si un raspuns daca te cicaleste cineva zici ca a fost provocarehappy daca baiatul acela te place e si mai bine happy

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. daca te provoaca sa faci cine stie ce tampenii? inteleg ca ejoc dar trebuie sa pui ratiunea pe locul intai.
succes! :* happy

| traficanta a răspuns:

Daca tu vrei si - ti place de respectivu' de ce sa nu? E doar un joc pana la urma si ar trebui sa va distrati :*

| Glamour612 a răspuns:

Daca iti place de el.saruta`l happyDe ce nu? doar e provocare si poate dupa o sa se supere toti ca nu o respectihappy

| satanicqueen a răspuns:

Ca sa nu zic ca esti absurda iti zic ca e doar un joc stupid. Logic ca trebuie sa accepti altfel o sa creada ca esti o copila disperata si imatura sau in cel mai rau caz ca ai fite. Daca joci, fa ce ti se cere ca sa nu fi considerata copila imatura happy. Si pe deasupra E DOAR UN JOC happy

| ramona420134 explică:

Ms pentru raspuns