| PunK4L1f3 a întrebat:

Rog toate fetele sa imi raspunda la o intrebare usoara.Eu la scoala am o prietena (iubita), iar noi jucam la scoala adevar si provocare si un baiat m-a provocat sa sarut o alta fata, cum s-ar simti prietena (iubita)mea daca am sarutat o alta fata? Intrebarea aceasta e doar pentru fete

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Naspa, cum altfel?straight face

| Bacemi a răspuns:

In aceasta situatie normal ar fi sa ii spui baiatului ca ai o iubita si ca nu poti accepta aceasta pedeapsa. Ar trebui sa te inteleaga. Eu as refuza o asemenea pedeapsa daca as avea iubita. Normal ca nu i-ar pica nimanui bine, iti dai seama si tu. Eu cred ca ar trebui sa ii spui ca iti pare rau si ca de acum nu o sa mai accepti o astfel de pedeapsa.

| Ririru a răspuns:

Logic ca s-ar simti oribil.
Tie ti-ar place sa se sarute ea cu altu`? big grin

| anonimaa a răspuns:

S.ar simti prost crede.ma ca si mie mi s. a intamplat. da' eram mai mica si nu am mai vbit cu iubitu' meu 3 zilelaughing)
in orice caz refuza pe viitor...

| Puf a răspuns:

S`ar simtii inselata, e logic. Ar dureao oricat ar vrea sa ascunda asta. Punete in locul si renunta la acel joc, doar n`ai de gand sa o pierzi pentru un joc!

| Rebecca a răspuns:

Hey. Daca s-a simtit prost, inseamna ca nu a inteles jocul. Eu nu m'as simti in nici un fel. E doar un joc, si doar un sarut. ***. fiecare cu parerile lui.

| fluturas a răspuns:

S-ar simti prost, oribil, jalnic, dezamagita, umilita, nu mai am cuvinte laughing
dar iti dai seama ca s-ar fi suparat, daca tine la tine cu siguranta happy, daca e mai indiferenta si nu prea tine la tine nu cred ca i-ar fi pasat foarte mult
si mai exista varianta sa inteleaga ca era doar un joc, dar cred ca foaarte putine fete ar putea sa inteleaga si sa nu se supere happy deci mai bine refuziwinking

| Dianné a răspuns:

Wow.Ma intreb cum de ai avut curajul din moment ce e prietena ta sau iubita ta, nu stiu ce e happy, sa faci lucrul asta straight face Chiar de fata cu ea sad. biata fata. o Compatimesc straight face. Macar i`ai explicat ca, nu a insemnat nimic, sarutul acela? happyci doar o simpla provocare? happy

| ioana_5584 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa o intrebi pe ea si daca ea va intelege ca e doar un joc o sa iti dea voie sa o saruti pe fata respectivahappy

| elLi a răspuns:

S-ar simti foarte umilita si dezamagita. Sper sa nu faci niciodata acest lucru petru ca e foarte jenat pentru o fata sa vada cum u o saruti pe alta fata de fata cu ea.Deci iti sugerez sa nu faci asta niciodata.winking

| Btf a răspuns:

Prost.

imagineaza`ti. s`a simtit total aiurea.si probabil a crezut ca te`ai distrat ft tare.oricum.ar trebui sa incerci sa-i explici.sad

saracasad

| xD101 a răspuns:

Poi s-a simtit aiureawinking puteai sa refuzi provocarea si sa nu o saruti pe acea fatastraight face e destul de jenant de fata cu prietena ta sa saruti pe altcineva. Ar trebui sa vorbesti cu ea si sa nu o pierzi din cauza unui joc... fa`o sa inteleaga, ca a fost doar un joc, nu a fost pe bune.

| Pijamale a răspuns:

De *** rolling eyes

| withoutme a răspuns:

Nasol. te-ar bate daca ar fi eu

| Sakura_7901 a răspuns:

Ar fi dezamagita...suparata pe tine

| MistikkGirl a răspuns:

Jignita...sincer e super naspa cand vezi persoana iubita sarutandu-se cu altcineva (chiar si in joaca), asa cred eu, daca iar fi indiferent nu te ar iubi cu adevarat. ceao!

| Elmma9 a răspuns:

Este foarte jenant sa saruti o alta afta stiind ca ai o iubita si ca i-ai ranii sentimentelestraight facemai bine renunta la provocarehappyalege mereu adevarlaughing

| NiCoLe_8662 a răspuns:

Pai raw.ar cam pierde increderea in tine.chiar daca a fost doar un joc s-ar fi asteptat sa ii si demonstrezi incredere prin asta.cred eu.big grin