| Simi_6065 a întrebat:

In ultima vreme incep sa plang din orice, fara motiv. Simt ca viata mi-e amara, n-am nici macar un prieten pe care ma pot baza, la scoala eram printre cei mai buni, acum am decazut din ce in ce mai mult. Parintii mei sunt suparati din cauza notelor, nu ma mai pot concentra la invatat si multe altele. Nici macar nu am un loc unde ma pot descarca! Si uneori imi zic in gand ca de ce m-am nascut sau de ce mai exist. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| kattya96 a răspuns:

Este doar o pasa proasta prin care treci tu si mii de alte persoane. Am trecut si eu prin asta. Viata nu poate fi doar roz. Dar nu-ti faci griji roata se va intoarce si in curand o sa te miri de toate lucrurile bine care ti se intampla, pe urma iar o sa se schimbe roata si iar o sa dai gres in ceea ce credeai ca o sa te descurci.
ASTA E VIATA, PUR SI SIMPLU happy
Sper sa iti revii repede!