| Diana48 a întrebat:

In ultima vreme prietena mea s-a purtat ciudat :a postat lucruri urate despre mine spunand ca nu stie lumea de cine este vorba si nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Smiley97bla a răspuns:

Spune-i ceea ce te deranjează și dacă nu își schimbă comportamentul ar trebui să iei o decizie în legătură cu ea.
Nu se cuvine să "spună lumii" lucruri inacceptabile despre tine, fiindu-ți și prietenă.

happy

| Denisaaa15 a răspuns (pentru Smiley97bla):

Pai daca nu stie lumea despre cine vorbeste in acel mesaj nu cred ca ar trebui sa te deranjeze poate a vrut sa-ti lase un mesaj prin asta cu ce o deranjeaza la tine.Gandeste-te poate a vrut prin asta sa-ti spuna ce anume o deranjeaza si sunt sigura ca nu a scris chestii urate despre tine fiindu-ti si cea mai buna prietena? NU? Sper ca te ajuta mesajul meu.big grin

2 răspunsuri:
| AnKa76 a răspuns:

Off...las-o in pace nu lua in seama orice prostie.Bafta!