| ForbiddenLove a întrebat:

In ultimul timp am fost tot pesimista, negativista...la fiecare lucru trebuie sa gasesc un defect... daca nu gasesc inventez eu unul.Cum pot sa scap de aceasta stare?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E mai degraba o trasatura de caracter decat o stare. A cauta perfectiunea, frumosul e o meserie destul de obositoare.Nimeni nu iti va accepta tie defectele asa ca arata-te permisiv fata de greselile altorawinking

| ForbiddenLove explică:

Pai pentru mine cred ca e o stare pentru ca nu am fost asa niciodata

| Rihanna a răspuns:

E o stare de moment. ce poti sa faci, sa fii optimista, sa cauti tu singura lucrurile frumoase.sa iesi cu fetele, sa razi, sa uiti de griji