| Teeki a întrebat:

In ultimul timp mi-am pierdut increderea in mine.Nu mai sunt cum eram inainte, vesela sigura pe mine.Nu stiu cum sa ies din starea asta si sa-mi revin. Voi stiti cum? Va rog ajuta-i-ma. Dau fundita.Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| anonimaa a răspuns:

Cred ca este o criza din adolescenta mai pe scurt un caz tipic de pierdere a increderii.hmmmthinking trebuie sa iti dai seama ce s-a schimbat la tine (factorii care au dus la aceasta shimbare) adica prieteni, trecerea timpului sau ai intrat in vreun anturaj dubios.thinking singura nu prea poti sa revi in trecut dar cu ajutorul prietenilor vei putea sa fi din nou cea ce erai mai exact:o fata cool zambareata si foarte sigura pe ea...mai asta pana la urma trebuie sa vina si din interior gen:sa simti cand este momentul tau! vine vara si asta inseamna distractie cat vezi c ochii prieteni si stat seara afara pana noaptea tarziu deci ai noroc...sti in perioadele astea nu poti fi trista si morocanoasa si sa stai in casa:**

succes pup botoghina16:** FUNDITA?

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Iesi cu fetele la shopping.
fii mai comunicativa si numai sta retrasa in bank ta.Cu prieteni se rezolva totul.
sau cu un prieten, dc nu? Daca iti pl de candva fa primul pas tu, nu ast ...ViAta este scurta.Si trebuie sa fii impulsivahappy
bft

| cristime a răspuns:

Pai iesi cu prieteni la un suc. Distreazate si tu oleaca ii nasoala perioada asta din an stiu crying.

| andr33a_5009 a răspuns:

Incearca sa faci cea ce iti place, iesi afara cu prieteni etc
ai grija de tine