| Andreeaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU:*.Am o problema.De cateva saptamani nu mai sunt sigura pe mine, mi-am pierdut increderea in sine si incerc mai tot timpul sa ma compar cu o fata care este mai frumoasa ca mine. Spre exemplu cand aleg o tinuta ma gandesc " oare ea ar purta`o"? intelegeti? stiu ca nu e bine..inainte nu eram asa. eram foarte sigura pe mine.nu stiu ce sa intamplat.Cum imi recapat increderea in mine? multumesc frumos

2 răspunsuri:
| antigoni a răspuns:

Arata-mi o poza cu tine happy si o sa-ti spun parerea mea, daca trebuie sa te mai compari sau nu cu alta.

| yoGigi a răspuns:

Cerei lu taicatu niste bani. si ia-ti ceva nou. pe mine ma ajuta