| Xab a întrebat:

In ultimul timp nu am pofta de mancare...mananc cam o data pe zi, rar de 2 ori. Stiu ca nu este in regula. dar nu pot manca fortat, pur si simplu. Credeti ca e ceva grav? Ma pot imbolnavi.sau ceva?

1 răspuns:
| Printzess a răspuns:

Aolo.asa mi se intampla si mie si mereu ma cert cu mama.si eu mananc tot d 2-3 ori p zi si sincer eu ma simt rau doar cand nu mananc daca nu mananc atunci p loc pic josstraight face...asa zice si mami ca ma imbolnavesc si nujt cethinkingoh go on dar pana acum nu m`am imbolnavit.deci eu zic ca nu e nicio problema