| LoLo_9163 a întrebat:

In ultimul timp toata lumea vorbeste despre filme horror.La inceput imi placea dar acum e super enervant... ce subiecte as putea "deschide" sa fie o discutie placuta, interesanta, distractiva?

2 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Of...subiecte de discutie o să gaseşti oricând.Sunt atqtea lucruri despre care poti vorbi însă conteaza si persoanele care sunt băgate in discutie.Trebuie sa fie un subiect comun.Muzica,istorie,scoală, copilărie, cărţi...bancuri[cred că un banc o să funcţioneze în cazul tuturor laughing]

| AlexMaddox a răspuns:

Pai daca sunt persoane care le cunosti vorbesti despre ce mai fac chestii de genu, si daca nu incercati sa vb despre filme de comedie ca nu pre cred ca sunt oameni care sa nu le placa.