| IePuRaSh●De●CiOcOlAtA a întrebat:

In vacanta asta stau la o prietena si aproape in fiecare zi ne plictisim, nu stim ce sa mai facem.Imi dati si mie idei? Fundita celor mai bune idei.

Răspuns Câştigător
| Biiiib a răspuns:

In primul rand conteaza faptul ca stati impreuna:D.In al 2 lea rand ce ziceti de "o sedinta foto"? Imbracativa in cele mai traznite haine pe care le aveti la indemana si pozativa in stiluri diferite.:>, intreceti`va la karaoke pe www.karaokeparty.com.Probeaza un styling nou cu haine, machiaj, coafat si accesorii.Cine stie pe cine vei da pe spate:>. Tomanap...dar nu juca cu categoriile plictisitoare cum ar fi tari orase, etc.Incearca cu haine,firme,accesorii, emisiuni tv preferate, filme:D. Faceti`va poze amuzante pe care sa le puneti pe FB sau hi5[daca folositi asa ceva], descarca`ti un film dragut.

4 răspunsuri:
| Narcis196 a răspuns:

1-iesiti undeva
2-jucati ceva
3-ascultati muzica
4-invatati sa cantati la un instrument muzical
5-faceti palja
6-mergeti la piscina
7-facetiva mai multi prieteni
8-desfaceti un calculator de tot si montatil la loc[asta daca il vei sti monta daca nu rami fara ellaughing]
9-gatiti
10-batetiva joc de fete/baieti pe messbig grinbig grin

| rox13yy a răspuns:

Boala grea plictiseala astalaughinglaughing

| Sqk00 a răspuns:

Peii... putetii face pozee...
sa jucatii ceva... remii. sah rolling on the floor). si altcevaa.
vbitii p mess laughing). ce vretii voii.
Fundaaabatting eyelashes?

| MeyBro a răspuns:

Iesiti p-afara, faceti-va prieteni noi, uitati-va seara la un film, cola, floricele.