| ccriss a întrebat:

In weekendul viitor sunt singura acasa si as vrea sa chem o prietena sau mai multe sa doarma la mine... dati-mi va rog niste idei de ce am pute aface fara sa ne plictisim

Răspuns Câştigător
| Chauderitza a răspuns:

1)Luati si intindeti un covor curat si mai mare dar sa fie cat de cat pufos
2)Daca aveti luati-va saci de dormit daca nu luati o patura doua si o perna la fiecare.
3)Luati-va reviste de moda sau de ce vreti.
4)Va puteti face unghiile.
5)Bataie cu perne.
6)Luati un film de groaza sau de comedie.
7)Imparta sitiva secretele(optional)
8)Gustariopcorn,fursecuri, inghetata, sucuri de arome diferite si puteti comanda o pizza.
Decii pentru a avea o petrecere super trebuie sa-ti faci camera cat mai viu colorata cu decoratii~> nu trebuie cumparate, poti sa le faci tu sau mai misto e sa razi impreuna cu prietenele tale.A.si vezi ca pentru film ai nevoie si de floriceelee =p~

◕Adunati toate chestile de >>fetitecele mai funny. [ nu sterge niciodata pozele in care nu ati iesit bine, daca le pastrezi o sa razi mult dupa un timp indelungat ].

◕Adunati toate chestile de baieti : haine de la tatal sau fratele tau, haine mai largi de ale tale, haine inchise la culoare, caciuli si strangetiva parul in caciuli si desenati`va niste barbi. E foarte taree :]]]! Faceti multee poze si sa nu iti fie rusine sa le pui pe fb.

◕Faceti poze gen BFF. Cu poze mainile, poze in care sunteti legate la ochi, poze artistige… creativa coafuri ciudatee si dati`le cu fixativ  si dansati mult! Si puteti si sa faceti sport impreuna.

◕Jocuriii >>
-nu pierde timpul cu jocuri plictisitoare. Faceti lucruri cat mai nebunatice!
-jucati >>provocari

◕Creati`va un cod secret.
Creati`va un jurnal.
Creativa o agenda! Unde puteti sa scrieti :si codul si codul secret si puteti sa clasificati cei mai buni baieti din clasa voastra : 1. X- cel mai cel… 2.y-al doilea cel mai cel, si asa poti si cu fitoasa clasei sau profesoara cu cel mai mare fund :]] sau chestii din astea siii mai puteti scrie si amintirile voastre printr`un cuvant dar sa va si dati seama de ex : energizant sau fantoma sau alte cuvinte .

2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Gatiti o prajitura delicioasa, uitati-va la filme cu adolescenti sau comedii, va puteti face coafuri una alteia, sa incercati machiaje, sa va pozati, sa puneti muzica si sa dansati cum va vine, sa barfiti asa ca intre fete, sa jucati remi sau carti. Distractie placuta! happy

| bobby90 a răspuns:

Cativa baieti nu ar strica, ba din contra ar fi IDEAL, nu ma refer la "ORGIE" :O, ci doar distractie, spune-i unei prietene sa vina cu cineva, care nu il cunosti in detaliu, poate cu mai multe persoane, si totul o sa fie FRESH! HAVE FUN!