| kiko_3973 a întrebat:

In ziua de azi nimeni nu mai merita incredere. Sunteti de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Depinde la ce te referi...dar in mare ai dreptate oh go on

| cosmin21 a răspuns:

Cu cat cresti cu atat iti dai seama ca toti din jur te dezamagesc si nu sunt de incredere.

| miauuau a răspuns:

Nu in totalitatetongue
familia este singra in care am incredere deplina:X,exceptie facand sora mea,e mai zapacita si nu-mi bat capul cu ea pentru ca daca o fac,o sa ma dezamageascaworried
this is the life, cu bune si relehappy, dar e frumoasa
pace!

| jhonny999 a răspuns:

Incredere sa ai in tine insuti.

| BeluThomas a răspuns:

Incredere poti avea! Nu zice nimeni sa nu! Dar nu asta e important! Important e sa stii sa te ridici atunci cand cazi si mai ales, sa inveti sa te scuturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu sunt de acord cu tine. Familia si prietenii (cel putin pentru mine) merita incredere. De obicei eu merg pe incredere pana la proba contrarie. Daca m-au mintit (pana acum nu mi s-a intamplat) toata increderea s-a dus si nici nu va mai reveni.

| BebeBoss a răspuns:

Da...cand ai probleme doar familia e langa tine:*