| DianeBMaria a întrebat:

Inca o intrebare big grin. In aproximativ cate zile se desumfla limba? [ Cu piercing ] Il am deja de 3 zile cu ziua asta si e inca umflatsad.

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

Intr`o saptamana, maxim 2 nu vei mai avea nicio problema, pana atunci nu manca/bea foarte fierbinte sau foarte rece!

3 răspunsuri:
| Dreamin a răspuns:

Nu e de bine... ia putina apa si pune sare in ea si cltestetete de mai multe orii. ar trebui sa treaca asa
apropoo big grin unde ti l-ai facut big grin? a durutbatting eyelashes

| Dreamin a răspuns:

Eram curioasa, daca facea anestezie big grin mersi :*:*
sper sati treaca curand unflaturabatting eyelashes

| DianeBMaria explică:

Dreamin... Eu am fost la o doctorita de aici din Petrosani. Pot sa spun ca are mana usoara. Si nu am patit nimic! [ Gen : Sa ma lase fara gusturi sau voce ]. Are habar cat de cat ce face si face piercinguri in orice loc. Daca treci pe aici si vrei sa iti faci intreaba de " Ionascu " asa o cheama.
Nu a durut. Simti doar o intepatura la anestezie. Te lasa cam 5-10 minute sa amorteasca si te cheama.
Daca vrei sa iti faci... Bafta :*.