| cry4me a întrebat:

Incerc sa joc metin.Intru in joc si aleg deacum un server, apoi apare ca trebuie sa scriu id si parola. Ce trebuie sa scriu la id respectiv la parola.mersi

1 răspuns:
| iza4ever a răspuns:

Fi atent/a...pe fiecare site de metin2 care intri ai mai multe acolo HOME FORUM DOWNLOAD etc
Trebuie sa scrie si REGISTER, dai la register la username scrie cum vrei sa ai acolo la id si la password scrii tu parola pe care vrei sa o ai vezi ca iti scrie acolo cate litere trebuie sa aiba minim maxim etc...si vezi ca trebuie sa iti pui si emailu

daca nu este metin2 server privat trebuie sa intri in mail si sa activezi contul, daca este privat nu trebuie activat, dar daca e privat si vezi c anul iti intra incearca s ate uiti prin mail si sa gasesti linkul ca sa activezi contultongue sper ca ti-am fost de ajutor