| SirCryss a întrebat:

Inelele pentru baieti din inox (As dori sa ma ajutati cu multe raspunsuri care sa-mi limpezeasca mintea):

1. Pe ce mana se poarta, iar la mana respectiva pe ce deget?!

2. Ce parere aveti in general (si baietii si fetele) despre un inel (fashion/trend) pe mana unui baiat?!

2 răspunsuri:
| laury4ever a răspuns:

Sincer niciodata nu mi-au placut baietii cu inel pe deget. Exceptand verigheta. Niciodata nu am avut un prieten (iubit) cu inel pe deget nu stiu ii bag intr-o anumita categorie pe acei baieti cu inele. Insa depinde foarte mult de inel. Daca e unul finut dar finut de tot subtirel asa sa nu iasa in evindeta foarte mult cred ca e ok. Dar daca e gen ghiul deja mie mi-e raulaughing. Daca ai sa nu inel pe deget tot cool esti. De ce vrei neaparat sa porti un inel? chiar is curioasatongue. Oricum esti mai masculin fara inel pe deget parerea mea. Succes!

| PreaSfintitu a răspuns:

2. cocalarisme