| entzückendesKätzchen a întrebat:

Ingeri cazand/Din cer pe pamant/Demoni razand/La noi la mormant/Iadul e-acelasi/Cu ce-i pe pamant... c parere aveti?

7 răspunsuri:
| ArT_2528 a răspuns:

Nu pot sa spun decat " wow love struck " si astept mai multe versuri =p~

| Youcandoit a răspuns:

Nu stiu... sweet si horror in acelasi timp
E frumoshappy

| Rocsaanna a răspuns:

Wow! misto:X, daca thu ai gandit aceste randuri felicitarile mele

| sisoloco a răspuns:

Suna fff bine...

| BallerVD a răspuns:

Suna chiar bine.

| entzückendesKätzchen explică:

Stiti cu cine as putea lua legatura sa le public? sunt f pasionata d poezie as vrea sa iau lrgatura cu o revista sh sa castig sh niste bani.ma puteti sfatui sh facem banii jumate jumate