| prisedeea a întrebat:

Intr-o or de franceza am vb foarte tare iar doamna s-a suparat si ne-a parat dirigului crying (de mate) si domnul a zis ca nu ne ma lasa sa facem halloween-ul in clasa. ce putem sa facem sa ne ierte? trebuie neaparat sa avem petrecere de halloween? help! fundita si vot

Răspuns Câştigător
| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Cereti-va scuze si spunetii domnului vostru ca nu o sa mai faceti asta.
Si nu mai tipati ca data viitoare s-ar putea sa nu va mai ierte deloc! Fundita?

1 răspuns:
| Alexander21 a răspuns:

Va rugati toata luna, ca este vreme, pana va lasa numa sa nu il mai bateti la caplaughing