| Blacksaber a întrebat:

Sal TPU am o pb destul de mare in clasa.laughing azi i-am dat tema unui coleg la franceza si tr sa recunoastem niste animale si am scris din greseala numele la o colega care din intamplare e fina dirigului si a profei de bio si pentru asta ma parat si dirigu mi-a dat mustrarea scrisa(adica mi-a pus media 8 la purtare pana ma cumintesc si tr sa vina un parinte sa semneze) cum as putea sa scap de probleme help me pls funda cel mai buna raspunswinkingplspuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| dream77777 a răspuns:

Pai... Le spui parintilor tai ca era o alta tema si ca din neatentie ai scris-o in alt caiet. Ii convingi astfel incat sa te creada, dupa care le spui de nota la purtare. Cand se vor duce la scoala iti vor lua apararea sigur, asta doar daca te cred cu adevarat. Poate cu ajutorul lor vei avea noroc si iti vei ridica media. Baftawinking!

2 răspunsuri:
| tzumica a răspuns:

Chema un parinte iar diringintele tau va vorbi cu el astel incat nu iti va scadea media purtate...nu uita ca media la purtare se scade la sfrsitul semestrului. Avand in vedere ca i; ai dat tema unui coleg poti spune ca a scris el ori ca din greseala ai scris asta cand te gandeai la ea... funda?

| Blacksaber explică (pentru tzumica):

Da ar fi raspunsul tau de funda dar aia e o vaca pe care o detest am scris-o din ciuda scuze dar dadea07 a spus mai bun raspunsulhappy