| ZyReXe a întrebat:

Intr-o saptamana am carnaval (nu are o tema anume)Vreau cat mai multe sugestii de costume(sunt din sibiu) nu vreau tampenii cum ar fi:muschetari, indieni, cavaleri, print, pirat, serif si alte prostii.

3 răspunsuri:
| newperson4him a răspuns:

Http://weheartit.com/entry/21071272
Sau incearca un stil mai fashion.hippie.:) oricum fii original! nu un clovn sau alte chestii enumerate de tine.bafta:*

| goldensky a răspuns:

Pai te-ai putea imbraca ca un rocker adica mai mult in negru cu diferite lanturi si bratari.

| αlєxαηdєяυ a răspuns:

Golden fix ce vreeam eu sa spun sad