| ViperyX a întrebat:

Intr-o zi am iesit cu prietenele mele pe afara,acolo se afla o fata de care mi-a placut de cand am vazut-o, si a 2-a zi ea mi-a marturisit ca ii place si ei de mine, am zis OK in gand si am sarutat-o plin de fericire.
A 3-a zi am chemat-o la mine,nu am putut sa rezist fara sa facem dragoste,ea nu a zis nimic.
In aceeasi zi,a venit mama ei la usa si a zis ca o cauta bineinteles ca a mintit-o si i-a spus ca a venit pentru un CD,ea mi-a mai zis inainte ca nu are incarcator pentru telefon acasa,nici eu nu aveam.
Deci, a 4-a zi am sunat dar intra casuta vocala telefonul fiind inchis.Am stat la mine la bloc suparat pe o banca mai singur cu 3-4 beri, ma simteam bine, apoi am vazut-o si am intrebat-o daca vine la mine maine(adica a 5-a zi).Ea nu prea ma auzise bine,eram prea beat sa mai vorbesc bine, ea nu si-a dat seama am vorbit de jos si frumos.
Acum daca nu va veni la mine a 5-a zi ce trebuie sa fac sa o mai recapat inapoi daca maica-sa nu o mai prin preajma blocului meu si telefon nu are.! CE SA FAC SUNT MORT DUPA EA, Avem 17 ani!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Încearcă să te duci prin locurile în care şti că o găseşti şi cere-ţi iertare pentru faptul că te-a văzut în starea aceea. Şi nu uita să-i spui căt de mult o iubeşti.

| borntotwerk a răspuns:

Wtf rolling on the floor)

| schmoll a răspuns:

Salut amice, ce poti sa faci decat sa mergi la ea acasa..sau o astepti in fata blocului,dar daca chiar te place vine ea la tine acasa,cand o fata iti spune ca te place,ea chiar te place, ele nu spun prea deslaughingsunt complicate, acum crede ca esti un alcoolist, dar o sa-i treaca si te va ierta, bafta

| ViperyX explică:

Mai astept pareri!