| anonim_4396 a întrebat:

Intr-un timp eram cei mai buni prieteni si ne intelegem foarte bine(eu cu ea)
iar apui am ajuns sa ne intelem chiar asa de bine incat atunci cand ne desparteam ne sarutam pe obraza si de vreo doua ori chiar si pe gura si ea a spus unei prietene ca suntem impreuna si prietena ei a spus ca ne sta bine iar apoi au trecut vreo 3-4 zile in care n-am mai vorbit (eu consider ca sunt de vina) i-ar apoi i-a spus prietenei ei ca a glumit ci ca doar ne intelegem bine. Ce ar trebui sa fac? Sau s-o las balta?! eu chiar o iubesc...

1 răspuns:
| Denisse66 a răspuns:

Da, viata merge inainte!