| BeautifulAngel a întrebat:

Intra apa prin cizme dinacestea?
http://www.pantofisuper.ro/cumpara/ugg-button-camel-4290 137

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Dap, in orice ugg`uri de tipul acesta intra apa, mai ales daca ploua foarte tare, sunt calduroase, sunt frumoase, dar nu sunt bune iarna cand e multa zapada sau cand ploua happyhappy sper ca te-am ajutat :*:*:* funda?big grin

| andreyutzha a răspuns:

Eu nu am treaba merg cu ele cand e un pic ud pe jos si nu-mi intra apa numa na sa nu calci prin balti ca atunci e evident. poti umbla si prin zapada ca nu are nimic.

| Ealina148 a răspuns:

Daca sunt originale, nu intra! Eu mi-am luat cizme ugg si sunt autentice, le-am purtat si pe zapada si pe ploaie si n-a intrat apa!