| Johnny_3038 a întrebat:

Intrati in Youtube si scrieti,, Garcea" si priviti! Si sa-mi spuneti ce parere aveti despre aceste video?

8 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

rolling on the floor Garcea la ambasada, cel mai tare cliprolling on the floor

| hândel a răspuns:

Ma amuza "Garcea, vacanta mare" cand eram mai mic si nevinovat, sa nu spun prost, dar acum ma enerveaza cretinismul show-ului. Ce se mai hlizeste inregistrarea aia, altceva, prostie de minti imature.

| April27 a răspuns:

laughinglaughing e amuzant super!

| Johnny_3038 explică:

Garcea la ambasada, profesional in diferite limbi!

| Macho a răspuns:

Am intrat pe redtube, am scris Garcea, dar mi-a dat No Results straight face

| blonda_4297 a răspuns:

Super comice.
mersi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vre-un site, ceva?