| Buzi213 a întrebat:

Intrebare controversată, ce au in special bombardierii ce au succes la fete față de băieții cuminți? Mă aflu din păcate in a doua categorie și nu reușesc să am,, succesul" lor. E o intrebare mai mult orientativă și doresc niște păreri sincere.

36 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Bucura-te, acei bombardieri atrag de partea lor femei la fel de ieftine cum sunt ei, nu ai vrea sa atragi o femeie ca a lor care umbla prin baruri si cazino-uri, indiferent cat de bine arata.
Atragi ceea ce esti, daca esti un baiat cuminte, vei atrage o fata cuminte, nu ai nevoie de zapacite in cautare de chefuri si zgomot, chill brother happy

| THRUSTMASTER a răspuns (pentru MarianWLF):

Salut, se poate te rog sa raportezi userul cu nume obscen de mai sus? Troleaza toate subiectele. Multumesc

| Buzi213 explică (pentru THRUSTMASTER):

A fost suspendat contul

| THRUSTMASTER a răspuns (pentru Buzi213):

Multumesc, fie tie, fie altui user care vrea un forum curat.

| Violleta2022 a răspuns:

Bombardierii au succes numai la pitipoance si femei proaste ori disperate, nu la toate fetele si in nici un caz la cele inteligente, care nu dau doi bani pe bombardieri.

| Buzi213 explică (pentru Violleta2022):

Si eu cred acelasi lucru, posibil sa tina si de increderea mea, trebuie sa fiu un pic mai curajos decat sunt in prezent

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Schimbă categoria în care te afli și verifică.

| Buzi213 explică (pentru sadrian46):

Multumesc pentru sfat, voi incerca tot ce mi se propune aici happy

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ai pus intrebarea gresit: Ce au in special bombardierii ce au succes la fete rebele față de băieții cuminți? Pai au aceleasi valori si dorinte de a se afisa si a parea nu stiu cum. Daca tu esti baiat cuminte, iti cauti fata cuminte.Simplu.

| Buzi213 explică (pentru dullcat):

Buna, ai dreptate, nu neg, poate am pus intrebarea gresit, culmea ironiei e ca nici la fetele cuminti nu am un grad de succes ridicat, poate am si eu defecte la care ar trebui sa lucrez cu mine, dar nu sunt chiar asa de praf incat sa nu imi gasesc pe nimeni. Faza e ca inclusiv fetele pe care le-am considerat cuminti au cautat baieti de tip,, bad boy"

| VoidEternal a răspuns:

Uita-te aici. Poate o sa înțelegi mai bine că greșești.

https://youtu.be/OjpxlBRbhXs?si=8B198AjAazBwWPDn

| Buzi213 explică (pentru VoidEternal):

Cand o sa am timp, ma voi uita, multumesc pentru clip

| StoicAnalysis a răspuns:

Carisma, aka vrajeala. Asta se vinde la noi.

| Buzi213 explică (pentru StoicAnalysis):

Pai asta este dureros, din cauza unor astfel de oameni talentati la vrajeala, am pierdut orice fata din viata mea fara sa fac vreo greseala grava, nu am inselat, am fost sincer, mi-am deschis sufletul, ofeream mici atentii din putinul meu si nu s-a meritat niciodata. Lucrurile astea mi-au scazut stima de sine si mi-am pierdut putin increderea in mine.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Buzi213):

Tocmai asta te face afectat de situatie. In ziua de azi nu mai merge sa fi de moda veche. Fetele tinere, majoritatea vor fantezii sexuale si iubiti bombardieri. Putine sunt cele care au capul pe umeri, si pana la urma si alea sunt combinate de bombardieri sau baieti care ii duce capul. Cele ce vor trage la baietii de moda veche si cuminti, vor fi cele "stricate" de altii sau cele mature cu "bagaj". Si crede-ma ca nici una din cele doua nu merita efortul.

In ziua de azi se vinde foarte mult ambalajul si papagalul. Daca chiar vrei sa te combini cu o fata, trebuie sa iesi in evidenta cu ceva ( bani, inteligenta, muschi, frumusete, si alte atuuri ). Cavalerismul de alta data, a fost ucis de mult. Nu mai este o calitate sa fi cuminte si virtuos pentru fetele cu "pretrentii" straight face

| Buzi213 explică (pentru StoicAnalysis):

Am bani si inteligenta, sunt sef serviciu la o firma privata si student in anul 2, am si masina, dar nu imi place sa ma dau mare cu ele pentru ca nu imi sta in caracter, crezi ca ar trebui sa fiu mai artagos si mai smecher putin si sa imi etalez materialul in detrimentul simplitatii si inteligentei?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Buzi213):

Esti probabil inteligent, dar nu de ajuns incat sa iesi din impasul asta. Nu stiu cum vorbesti tu in viata reala cu fetele si nici ce gandire ai, si nu pot sa iti spun ce sa faci in privinta asta. Tine de tine cum abordezi situatia.

Eu de exemplu dupa un timp, am incetat sa imi mai pun pe primele locuri ca obiectiv relatiile, pentru ca nu aveam si nici in prezent nu cred ca mai am curajul de a flirta cu una. Pur si simplu ma emotionez destul de tare si spun tot felul de prostii fara sa gandesc cand fac asta laughing. Asa ca am decis sa ma dezvolt mai mult in cariera, stil de viata, ce imi place sa fac, etc. Considerand ca o sa vina timpul cand o sa imi gasesc si eu jumatatea pe parcurs. Pana atunci ma bucur de viata in felul meu happy.

Tu poate nu simti la fel si vrei acea relatie acum, cu asta nu te pot ajuta deloc din pacate sad.

| Buzi213 explică (pentru StoicAnalysis):

Exact asta sunt eu in prezent, ma focusez pe viitorul meu pentru ca stiu ca va fi unul stralucit, poate gresesc ca pun pe primul loc relatiile si ar trebui sa schimb asta la mine. Chiar m-ai ajutat destul de mult, orice sfat il iau in considerare, de aia spun ca acest topic sa fie unul deschis, de aia nu voi alege un raspuns castigator. Multumesc mult pentru sfaturi

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Buzi213):

Keep up the good work!

| Buzi213 explică (pentru StoicAnalysis):

Thanks, likewise

| CleanHeart a răspuns:

Nu exista categorii și trebuie doar sa ai încredere în tine și să fii stabil emoțional, financiar, că până la urmă multe fete învață din greșeli și își doresc un băiat sigur pe el și cu un caracter frumos

| Buzi213 explică (pentru CleanHeart):

Multumesc pentru sfat, o sa am mai multa incredere in mine pe viitor

| anonim3248 a răspuns:

Nu există bombardieri cum crezi tu și alții, sunt doar niște idioți care arată bine la corp.

| Buzi213 explică (pentru anonim3248):

Si ce crezi ca ar trebui sa fac pe viitor? Am abia 20 de ani, sunt la inceput de drum

| anonim3248 a răspuns (pentru Buzi213):

Păi deja ai toate calitățile pentru unul de vârsta ta - sunt sef serviciu la o firma privata si student in anul 2

| Buzi213 explică (pentru anonim3248):

Multumesc frumos, inca mai trebuie sa lucrez la persoana mea, nu am chiar toate calitatile, dar multumesc frumos, apreciez happy

| anonim3248 a răspuns (pentru Buzi213):

La 20 de ani cum ești în poză și ce ai scris că ești ai toate calitățile.

| Buzi213 explică (pentru anonim3248):

Multumesc mult pentru cuvinte, chiar imi redau increderea in mine, trebuie sa pot

| anonim3248 a răspuns (pentru Buzi213):

Marushka care ți-a spus că nu s-ar uita la tine mai mult de 8 clase sigur nu are.

| Buzi213 explică (pentru anonim3248):

Am inteles care e treaba, astept o confirmare de la admin ca mi-am schimbat poza de profil pentru ca nu mi-e rusine cu mine si vreau sa arat cum sunt acum, vreau sa fiu transparent, l-am vazut, ultimul om de pe Pamant

| Sistemulxxl a răspuns:

Fetelor le plac,, vitejii''. Asa a fost dintotdeauna. Dupa,, cuplare'' le bat si isi bat joc de ele de ajung sa se planga de ei. Unele mai tampite se casatoresc cu ei si au o viata de cosmar dar nu divorteaza crezand ca o sa-l,, schimbe'' ea.

| Buzi213 explică (pentru Sistemulxxl):

Mama a patit-o, de aia nu vreau ca eu sa imi tratez prietena cum a fost mama tratata de catre tata

| Buzi213 explică:

Aia e o poza din 2021, merg la sala de un an si nu mai arat asa, daca asta te intereseaza

| Buzi213 explică:

Ok

| Buzi213 explică:

Ma bucur

| yamilangura a răspuns:

N-ai bmw fraiere!