| Zoe_6740 a întrebat:

Intrebare: Daca fumezi, se vede la o proba de sange? Sau daca nu, exista vreo modalitate prin care se poate afla daca fumezi?

Răspuns Câştigător
| dragosxD a răspuns:

Daca fumezi excesiv se vede si la proba sanguina dar ca sa se vada de exemplu trebuie sa fumezi 1 pachet p zi.si se vede si la radiografia la plamani si in olus se poate da seama dupa cum respiri in somn sau in timpul zilei cand e ceva mai cald.atn incepi sa gafai tare si ti se sporeste sforaitul.eu zic sa te lasi ca daca nu vei fi prins

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vede la proba sanguina.

| TSO7 a răspuns:

Se vede nicotina din sange daca iti faci analize la sange.

| Girl a răspuns:

Nu stiu exact daca la vreo proba de sange se vede, dar la o ecografie la plamanii sigur se vede.Chiar daca este la moda fumatul pentru adolescenti, crede`ma ca nu este bun deloc.Acum vreo 6 luni incepusem si eu sa fumez,iar prietenu meu nu m`a mai lasat, si m`am lasat de fumat, am fumat cam vreo 2 saptamanii, iar acum nu mai suport fumul...deci nu te apuca:*

| Maothecat a răspuns:

Prin analize de sange sau radiografie la plamani

| ela_2944 a răspuns:

Da...nicotina se vede cand iti faci. analize
te-as sfatui sa te lasi de fumat daca poti.nu iti fac bine