| äπđÿ a întrebat:

Intrebare de 1000 de pcte laughing) >. care a fost cel mai placut moment din viata voastra, argumentati. < hai ca nu e asa greu smug dau fundita la cel mai interesant raspuns >: tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca toti vor spune, primul sarut sau prima intalnire, privire, imbratisare...etc
Eu nu voi spune aceste lucruri, cu toate ca sunt o persoana romantica si sufletista... Cel mai placut moment din viata mea a fost atunci cand m-am nascut... a fost o minune, o adevarata minune ca am trait!
Nu vreau sa te plictisesc cu viata mea, dar iti voi povestii pe scurt de ce spun acest lucru: m-am nascut la 6 luni jumatate (prematura), doctorii nu-mi dadeau nici o speranta ca voi traii...au spus ca este imposibil! Dar pe fiecare saptamana luam in greutate cate 200, 300 sau chiar si 500 de grame; era ceva nemaipomenit, m-am luptat sa traiesc! Medicii au observat ca iau in greutate si mi-au facut si mie certificat de nastere, m-au inregistrat pe data de 2 august...desi m-am nascut pe 21 iunie!
O zi faina si ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat si mie o viata, o sansa... m-a invatat sa lupt orice s-ar intampla!

10 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Cand am vorbit prima oara sau am facut primi pasi. Cel mai frumos lucru din viata uni om.

| äπđÿ explică:

PrintesaDeRomania,,, sper sa ti se intample si tie asa sa isi bata joc de tine rau de tot! unu sa vezi cum e tongue mie nu mi s-a intamplat dar krek stiu ce simte baiatu.

| äπđÿ explică:

Anonim sa iti traiasca copii si sa se faca mari si sa nu duca grija de nimic te rog eu!

| Blondamea a răspuns:

Cred ca at cand m-am jucat cu sentimentele unuia ca de el s-a indragostit de mine eu ii sp ca nu imi pl de el si pana la urma am fost nevoita sa il ranesc.acum de... ce sa faci...astai viata

| DSGline a răspuns:

La mine a fost revelionul din 2009 the best day in my life! Ce ne-am distrat!

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Cel mai placut moment al meu a fost cand am fost prima data in SUA la verisorul meu care atunci avea doar 3 anisori in SUA lumea este 100% diferita de acea a romanilor in primul rand oamenii au sarii mai mari, un om cu 5000 de dolari pe luna e un om "sarac" este un loc extraordinar as vrea sa mergi si tu acolo PS: am fost in zona NYC

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Scuze am vrut sa zic salarii

| sixtythree a răspuns:

Cand am luat bacu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai placut moment cred ca a fost atunci cand tineam la un baiat cu adevarat si eram intr-un loc unde era cam intuneric.si noi cica eram la intalnire da nu ma sarutat.nu nimic.si eram undeva dupa niste tzevi si el a venit m-a privit in ochi. m-a luat de mijloc si m-a sarutat pasional. a fost cel mai dragut moment posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai fericite momente au fost cand au venit pe lume cei doi copii ai mei. baiatul de 5 ani si fetita de 1 an si 5 luni. Numai cine are copii si ii pretuieste stie ca asta este bogatia unui om. Nu exista fericire mai mare.Pentru ei traiesc. Sarbatori fericite si un an superb. Sper sa iesim din criza.winking