| :X pinky love you :X a întrebat:

Care a fost cea mai fericita zi din viata voastra big grin argumentati happy

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Când am reuşit să mă îndrăgostesc din nou după un şir impresionant de dezamăgiri thinking

| Bacemi a răspuns:

Au fost mai multe momente fericite. E greu de spus care a fost cel mai special dar au fost si momente frumoase.

Un moment fericit a fost cand am lansat primul volum de poezii. Au fost multe emotii si multa fericire si implinire.

Alt moment fericit a fost excursia in Franta ca urmare a participarii la un proiect Socrates de schibm de experienta. A fost o experienta placuta deoarece am fost in Franta si am vazut si Germania, Austria, Ungaria si Italia.

Un alt moment frumos a fost vara trecuta cand am fost cu adevarat implinit dupa o lunga perioada de timp. Nu a fost ceva de durata insa cat a durat a fost frumos. Cea mai frumoasa zi a fost anul trecut prin iulie, insa mi-e greu sa spun exact ziua.

| Alisa a răspuns:

Am avut multe astfel de zile. Dar una pe care sigur nu o voi uita niciodata a fost ziua majoratului, nu dormisem de 3 zile inainte si 2 zile dupa. laughing A fost perfecta, exact cum am visat. TPti cei dragi au fost alaturi de mine, mama mi-a arata cat ma iubeste, cum a pus suflet in toate pregatirile ca sa fiu eu fericita, iubitul meu a fost acolo cum este mereu langa mine, etc.:X Mereu va ramane in sufletul meu acea zi si pozele imi vor aminti de ea.
Numai bine!

| Barajag a răspuns:

Atunci cand am nascut baietelul, a fost cea mai minunata zi din viata mea si mi-as fi dorit sa nu se termine niciodata acea fericire din sufletul meuhappy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu am sa uit niciodata, momentul cand m-am indragostit prima data, eram fericit si asteptam cu nerabdare sa fiu mai mereu cu fata pe care o iubeam. Eram atat de tineri si viata era atat de frumoasa. Pacat, totul a ramas o amintire care iti rascoleste amintirile anilor care nu se vor mai intoarce niciodata.

| Fifylici a răspuns:

Cand mi s-a nascut nepotica
in ziua aia nu mancasem si nici nu dormisem deloc eram treaza de la 5 dimineata chiar atunci cand s-a nascut ea doar ca sa o aud cum plange la telefon
state-am cu pc-ul in brate doar sa primesc o data e-maiulul ala de la fratemiu cu prima poza facuta dupa 5 minute de la nastere
nu cred ca iti pot descrie senzatia pe care am avut-o, eram cea mai fericita matusica din lume

| mocatofa a răspuns:

Cand am sarit cu coarda elastica " in momentul cand am fost sus si am realizat ca traiesc " pfff a fost cel mai fericit moment din viata mea. sau cand am sarit prima data cu parasuta si nu am avut nici un os rupt " doar pulsul 200 " si am zis ca nu mai sar niciodata.
Cand am primit prima masina " aproape ca dormeam in ea.
Cand am tras prima data cu o arma " era o pusca de vanatoare IJ 16 sau ceva de genul ' am omorat un fazan "
Cand mm culcat cu o tipa profa de psiho mai mare cu 20 de ani ca mine " credeam ca's cel mai tare "
pff sunt multe momente ' nu stiu pe care las alege ca fiind cel mai fericit.
Cu foarte multe mom happy sunt un baiat foarte foarte ne hapyy
sad sad nu mai gasesc nimic interesant in viata mea.

| yourfriend_1956 a răspuns:

Cand m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el... cea mai minunata zi din istorie...:X

| petria a răspuns:

Cand am nascut-o p fetita mea.cand am vazut ingerasul ala mic si fragil am inceput sa plang de fericire, bucurie, tot ce vreihappy. Acum ingerasul are 8 luni si-l ador

| Visatoarea a răspuns:

Cea mai fericita zi din viata mea nu o pot preciza dar in schimb am avut si am momente de fericire si veselie! si astea conteaza pentru mine

| Criss1105 a răspuns:

Pai cea mai happy zi din viata mea a fost atunci cand baiatul pe care il iubeam de mult timp si doream sa fiu cu el da` el nu stia mi-a cerut prietenia big grin

| Criss1105 a răspuns:

Dar oricum am avut si zile mult mai happy... laughing

| Rasta Man! a răspuns:

Buna! Am avut mai multe zile fericite:una dintre ele a fost când am luat permisul de conducere, și acum îmi aduc aminte cum săream în sus de bucurie în stația de tramvai, de se uitau toți la mine de parca eram nebun și ziceam:yes baby yes! hi hi! hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-am barbierit pentru prima data lol
=) Cu alte cuvinte cand am devenit barbathappy
o O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-am insurat cu nevasta-mea, Catalina