| OmuPajanjen a întrebat:

Intrebare despre Facebook:acum 3 saptamani strangeam la poze si postari aproximativ 60 likes la poze si 20 la postar.dar acum nu mai strang la fel...Prietenii sunt online, cam 30 sau 70 online si nu inteleg...adica nici notificari nu prea primesc ca inainte.Fara sa va bateti joc. FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| brianafrumoasa a răspuns:

Fa poze mai interesante, cum ar fi intr-o excursie, cu prietenii etc.

| darklove354 a răspuns:

OMFG! Ai o problema grava frate:esti dependent de like-uri.Cu ce dracu te ajuta like-urile? Te fac mai destept? Te fac sa te simti mai bine?
Pe bune acum...problema ta e ca nu-ti dau like-uri?
Sorry...nu-mi bat joc dar. dracu TREZESTE-TE!

| clatitee a răspuns:

Si mie mi-se intampla la fel. sad