| Sacred75 a întrebat:

Intrebare in special pentru fete : Ce parere aveti de jacheta asta : http://www.gotica.ro/......AVERN.html
Mi-am cumparat-o si nu sunt sigur daca sa o iau la scoala...
Cum credeti ca este? Pentru raspuns Sincer dau Funda (sincer!).

3 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Jacheta e foarte frumoasa dar nu cred ca merge la scoala.
Se vor lua profesorii de tine si-ti vei face probleme.
Cel mai bine ar fi s-o pastrezi pentru iesirile in oras.
Acum faci cum vrei, e doar parerea mea.

| Ralluca25 a răspuns:

Heei, e super tare dar parcă nu ar fi potrivită pentru școală adică e mai mult de oraș sau gen petreceri dacă te duci la școală așa unii te vor invidia normal dar s-ar putea să se ia de tine vreo profă cine știe. Părerea mea ar fi să nu o iei la școală. Oricum e marfă rău de tot! Și eu a-ș luao dar... sunt fată laughing). Baftă! smug

| zuziOoO a răspuns:

E super tare
da poart-o la scoala!