| Sensitive a întrebat:

Intrebare pentru fete/femei: ce parere aveti despre barbati? dau funda pentru cel mai frumos raspuns!

Răspuns Câştigător
| Patrisia14 a răspuns:

Femeia-fara barbat -x
barbatul fara femeie-x
barbatul nu poate trai fara femeie si la fel...happy barbatul este jumataatea femei si jumatatea barbatului e femeia.
barbatul te intelege,te asculta,te alinta, te ingrijeste, te iubeste
femeia-te ingrijeste, te asculta te alinta, te iubeste
funda?

5 răspunsuri:
| Allergikaa a răspuns:

Sunt un rau necesar cu care ne obisnuim si fara care nu putem traii. Oricat de urat am vorbi de ei niciodata nu e in totalitate adevarat.

| iulikutza14 a răspuns:

Baiatii/barbatii sunt niste "fenomene" care ofera dragoste iubire caldura fericire copii si mandrete mandretea fata de sine cand iesi afara cu iubitul/sotul de mana va sarutati si te face sa te simti ca un inger cand iti sopteste ceva

| Danyella7777 a răspuns:

Imagineaza-ti ce ar fi daca nu ar exista barbatii....am umbla pe strada sarutand peretii laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danyella7777):

rolling on the floor
Mai bine asa, are cine sa va dea cu capul de toti peretii!

| Danyella7777 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vrea tu tongue