| downtoearth a întrebat:

Intrebare intrebatoare, cum dau unlike la o pagina (unde nu am dat eu like si altcineva) care nu imi place deloc? E vorba de pagina BOBOCI ISTETI straight face deci e grav asa ca va rog daca se poate un raspuns mai rapidbatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Poi te duci acolo unde ai dat like; la "Mi-a placut" dar nu dai click.Iti va aparea o lista mica, si in josul listei apare "Nu-mi mai place" si dai click acolo.Si ai rezolvat problemahappy
Te pup :*