| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare intrebatoare : De ce baietii prefera ambalajul si nu continutul?
thinking

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

Atat baietii, cat si fetele prefera ambalajul si nu continutul.Asta pentru ca in primul rand te atrage aspectul fizic, apoi descoperi interiorulwinking

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cam din acelasi motiv din care fetele prefera "bunooci" in schimbului tocilarului din banca a patrawinking

| Silvia a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care si noi preferam ambalajul si nu continutul.Sa fim seriosi.Prima data ne uitam la exterior si dupa aia descoperim interiorulwinking. In ziua de azi, aspectul exterior conteaza.

| Flav a răspuns:

Am si eu o intrebare intrebatoare: De ce fetele prefera portofelul baiatului?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Raspuns raspunzator: tu la ce te uiti mai cu drag, la ceva frumos sau la ceva urat? Inteleg ca pretentiile tale in materie de aspect fizic sunt nule? Ca am un prieten, mai uratel defel, dar are un suflet minunat, si nu-si gaseste pe nimeni, toate fetele rad de el. Poate ca esti tu perechea lui?

| Adya20 a răspuns:

Pentru ca ambalajul ii fascineaza! Nu-i intereseaza in prima faza ce gust are continutul.pentru ca ei desfac ambalajul il pastreaza iar de multe ori continutul il arunca daca intelegi ce vreau sa spunhappyPlus de asta majoritatea sunt si prosti, au impresia ca sunt foarte tari daca au o bunaciune langa ei. dar de fapt o tin doar ca sa se laudewinkingpentru ca asta fac ei tot timpul. Dar daca ar fy sa mearga cu bunaciunile undeva crede-ma ca i-ar face de ras, unii abia atunci realizeaza ca fetele bune n-au pic de creier in caplaughingsunt exceptii dar foarte putinehappysi mai pe scurt, asa au fost facuti.in ziua de astazi greu gasesti un baiat serios.cu ganduri serioasa, sincer etc si invers

| Zmeura a răspuns:

Flav am gasit raspunsul la intrebare laughing poate fetele au boal cumparaturilor ca si mine laughing si pentru musicrush nu stiu

| gabryel a răspuns:

Majoritatea preferam partea estetica a unei fete pentru a fi vazuti bine in anturaj si pentru ca " Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place " si rar ne mai gandim la fetele care sunt frumoase in interior si au un suflet bun si cald dar nu toti se uita doar la ambalaj.

| DraIneR a răspuns:

Flav despre ce vorbesti tu, alea se numesc pitipoancewinking

| ruxandraf a răspuns:

Pentru ca majoritatea sunt superficiaali... baiatu de care-mi place mie nu pot spune ca e prea frumos sau macho man etc.Si el cand merge pe strada cu prietenu lui vorbesc numai despre :"Ahh! ce buna e aia!" Dar sigur trece cu varsta.Sa spun sincer si eu vroiam sa pun intrebarea asta asa ca nu stiu daca ti-am fost prea de ajutor. Dar ca sa faci un baiat sa placa continutul trebuie timp... pe cand ambalajul se arata in 2 secunde.probabil sunt prea lenesi sa il deschida si sa vada ce e inauntru thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n`am desi m`ar interesa raspunsulbatting eyelashes E chiar adevarat ~x(