| Papushika_5476 a întrebat:

Intrebare legata de sims2:
Cum pot sa devin vampir adica (simul)
la orice sims 2?
adica am auzit de la o prietena care are acelasi sims ca mine ca un sim de al iei a devenit vampir dar cum?
cum fac rost de un alt vampir?
sau cum il transform in caine? ADIK il musca un caine zombi cred si apoi devine si el dar numai la vampiri dar cum fac asta?
repede FUNDITZZA!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia a cunoscut un vampir si in sims 2 sa indregostit de vampir casa devi vapir
daca esti baiat trebuie sa ai o vanpiroaica daca esti fata un vanpir

| allexya501 a răspuns:

Vampirul este cel mai simplu monstru de facut printre toate celalalte. zombi, varcolaci, vrajitoate etc. exista foarte multe moduri prin care iti poti creia un vampir chiar si daca nu ai sims 2 night life happy dar atentie trebuie sa urmezi instructiunile pas cu pas. eu iti voi da o cale mai simpla de a iti creia un vampir care te va ajuta sa creiezi si alti monstrii chiar si grim reaper(moartea care vine cand moare un sim) si scheleti. oameni fara corp, extraterestri:

1. dai click simultan pe shift+ctrl+c si scrii : "boolprop testingcheatsenabled true "
2. te duci in cabina de unde iti poti construii simul
3. inainte sa deschizi simul in acel moment cant trebuie sa scrii numele de familie dai click pe shift+n
4. iti va da un mod special de a iti construii simii
5. dupa ce scrii numele de familie, dai click pentru ati construii simul
6. uitete langa culoarea pielii. apare o steluta
7. dai click pe ea si alegi culoarea pielii gri.
8.ai un vampir!
NOTE: tinand click pe shift dai pe simul tau (dupa ce este in casa lui si il poti controla) iti vor aparea multe chestii tari si la fel sa dai click si pe cutia postala. mai departe te las pe tine sa descoperi happy

| edina2010 a răspuns:

Cred ca a dat pe more si dupa aia a dat pe options sau a vazut un vampir in sims dar sa vezi un vampir in sims se poate intampla doar in sims nightlife pentru ca stai pana noaptea tarziu si ar trebui sa te imprietenesti cu vampirul si sa ai o relatie buna cu el si in alta seara sa te muste asa cred am vazut un video sau sa iti cumperi cu 20, 000-aspiration love tub si sa il bagi si pe el in hot tub sau daca sunteti indragostiti e ceva simplu daca cunosti un vampir in sims si noapte vine sau il suni ar fi culmea sa vina dimineata dar noaptea prima data trebuie sa iti arata camera aia joc ca se intampla ceva de exemplu:suna la usa, e foc, ai gandaci, vine vampirul etc... asta e nu imi am facut simul in vampir pentru ca nu gasesc more si options BAFTA CU SIMUL VAMPIR!

| gabitz41 a răspuns:

Uite zi prietenei tale sa va intalniti in joc dar ea sa fie cu simul vampir si roag-o sa te muste la mine a mers.