| NataliaMirela a întrebat:

Va rog imi spuneti cu sa ma transform in vampir, varcolac si zombi in the sims 2?

Răspuns Câştigător
| Stelutasweet a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai sims 2 nightlife un expansion pack pentru a te face vampir : o sa-ti arat cum se face(in cazul in care il ai): 1. Apesi ctrl+shift+c iti apare o bara alba sus 2.In ea scrii urmatoarele:boolprop testingCheatsEnabled true 3. Apasa pe shift in timp ce dai clik pe simul tau si iti va arata acolo mai multe variante si una este "make vampire" dai click pe ea si gata! Ca sa-ti faci simul varcolac trebuie sa ai Sims 2 pet alt expansion pack scuze dar nu mai pot sa iti scriu :( cum se face, da click pe link-ul asta :http://www.youtube.com/watch?v=vTjCy3QHEvY Sa faci un zombi iti trebuie Sims 2 university alt expansion pack:\ nici aici nu mai pot sa-ti scriu asa ca iti dau un link:http://www.youtube.com/watch?v=oa2Dew6QAdE sper ca raspunsul meu a fost destul de explicid! Si nu uita ca daca ai doar sims 2 simplu fara pack-uri nu o sa mearga!

1 răspuns:
| AliceThai a răspuns:

In sims nu stiu, dar in realitate trebuie' sa te lasi muscata de un vampir, zombi etc happy