| Unique a întrebat:

Intrebare legata doar de hi5!
Cati prieteni aveti la hi5?
Vizualizari?
Comentarii la profil?
Comentarii la poze?
Five-uri?
Ce jocuri jucati pe hi5?
Preferati hi5 sau alte site-uri? Puteti da exemple?
Ce parere aveti despre hi5? Credeti ca va fi inchis pe viitor? Sau se vor face conturi doar pe plata?

Răspuns Câştigător
| Zuzy a răspuns:

Prieteni: Peste 900.
Vizualizari : 1132
Comentarii la profil:372
Comentarii la fotografii( mai am sters:D ): 562
Five: 125
Nu prea joc. Dar facebook-ul e mai marfa:>.
Conturiile la hi5 deja sunt ft multe... acum isi fac conturi nmumai cocalari. si deja "PUTE" hi5-ul de prosti:-? Nu cred ca se vor face conturi p plata;)
Hi5-ul meu este:
http://antonikutzaantonella.hi5.com

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

comentariile la fotografii 73.joc snake tongue comentarii profil:20, five-uri 30.nu sunt chiar o impatimita a hi5-ului

| anyska a răspuns:

Am
192 prieteni,
519 vizualizari,
54 de comnetarii de profil, si 856 la poze,
doar 39 five-uri.
Ma joc barn Budu si build-a-lot-metropolis...
Prefer parca facebookul... dar intru si pe acesta numai ca adug poze si asa rar.
E cam plin de smecheri. sau cel putin asa se cred ei si de fitoase... Nu cred ca are de ce sa se inchida. ii merge bine momentan.

| Chrristina a răspuns:

Prieteni : 42
Vizualizari : 88
Comentarii la profil : 73
Comentarii la poze : 34 ( deoarece nu am multe poze. am doar 4 big grin )
Fives : 29
Jocuri : Barn Buddy :X
Cred ca hi5 o sa se mentina mult si bine. nu cred ca va fi inchis big grin

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Prieteni 500
com la profil 20
la poze 1234
five 123
cateva.mai des Barnny buddy
nu stiu. dar toti cocalari si tte pitzipoancele au acum hi5.si multi isi fac in kytare d jumatate. dupa parerea mea.peste catva timp hi5 va fi ceva ilegal/cu acord nepermistongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://gabyionutz91.hi5.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te http://maneacarina.hi5.com

Si ma joc barn buddy:x

MAi Fain ii Fb:x
Da Orikum Nu cred ca o sa fie inchis hi5 `u:|