| anonim_4396 a întrebat:

Aveti cont pe HI5? Cati prieteni aveti? Cate poze? Aveti multe comentarii?

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Da, am cont de hi5 tongue vreo 100 si ceva de prieteni si 14 poze, dar am mai avut un cont, pe care l'am sters thinking nu intreba de ce pe care avem 800 si ceva de prieteni si 74 de poze

7 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Da am cont.si am multe poze, comentarii si multi prietenihappy

| cretzufinish a răspuns:

Am cont, restrictionat doar pentru prieteni, cu putine poze vechi si prieteni putini. Nu prea ma mai pasioneaza cand ii vad pe unii cu "traiesc" si "sufera" prin intermediul hi5-ului.

| ktyi a răspuns:

DA, am 1101 prieteni, 93poze tongue, 442de comentari...

| Deea a răspuns:

Eu am cont pe hi5 si am multe poze si comentari dar te sfatuiesc daca iti faci cont(sau ai deja) sa ii pui albumele mai importante deoarece multi o sa copieze pozele si o sa le modifice pe net(propria experienta)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce te incalzeste pe tine sa stii asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cont pe hi5... 742 de prieteni, 84 de poze si de comentarii!

| xoxooo21_1512 a răspuns:

Da, 5679, 20, da(780)