| anonimgl a întrebat:

Ce parere aveti ce trebuie sa contina un site sau blog pentru a avea cat mai multe vizualizari, ce credeti ca se citeste cel mai mult pe net? As vrea sa imi fac unul. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Imi plac blogurile cu poze, videouri si constatari interesante!
NU imi plac blogurile facute pentru a isi exprima trairile interioare ...care de cele mai multe ori sunt melancolice si putin enervante!
vreau sa citesc ceva interesant. poate ceva legat de cultura generala *ceva de gen descopera.ro * ...nu un jurnal personal impartasit cu altii pe cale online!

4 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Cand afli sa imi spui si mie laughing

| AmPiticiPeCreier a răspuns:

Mie imi plac blogurile in care oamenii isi impartasesc propriile lor pareri. In general cele mai reusite bloguri sunt cele in care,, proprietarul" isi spune gandurile sale si ceea ce crede el fara sa il intereseze daca asta va deranja pe cineva sau nu. Pt a avea cat mai multe vizualizari fii tu insuti si spune exact ceea ce simti. Cel putin asta e parerea mea. happy

| ftw a răspuns:

Trebuie sa aiba publicitate laughing

| elBavarez a răspuns:

Un site personal ar trebui sa contina in primul rand lucrurile care te intereseaza pe tine si despre care iti place sa scrii. Evita pe cat de mult posibil cuvintele cheie si topicurile care au competitie mare, ex. Despre facebook, Apple, download, wallpapers, sau alte lucruri de care google e suprasaturat. Pe aceste teme sunt deja milioane de articole si iti va fi mult mai greu sa apari in cautari pe o pozitie cu care sa fii multumit.
Scrie lucruri practice, scrie corect, fii original si cu pitina munca rezultatele nu se vor lasa asteptate.
Pentru mai multe opinii ma gasesti pe viata-virtuala.com