| Xixi a întrebat:

Intrebare mai mult pentru baieti. deci intrebarea suna cam asa : Daca va placut candva de o fata, peste ceva timp va mai place? sau va schimbati placerile? big grin

Răspuns Câştigător
| LordMariusSan a răspuns:

Eu unul nu imi schimb "placerile". Atunci cand iubesti sau cand iti place de cineva nu schimbi. Aia e dovada adevarata de iubire sau de faptul ca un baiat iubeste o fata. Atunci cand cauta fata iubita cu toata puterea si nu renunta la ea ca sa o schimbe!