| andreea_4134 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Ce fel de fete va plac? (tupeiste timde, inalte scunde, slabe potrivite grase,happy )

5 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Buna intrebare! laughing
Sa vad si eu ce raspunsuri se da big grin

| ceco a răspuns:

Mie imi plac in special fetele scunde...

| X a răspuns:

O fata inalta, slaba-potrivita si timida (cele timide is mai de treaba adica te poti intelege cu ea... poti sa devi mai afectuos, sigur pe tine.cu o fata tupeista peste 1 saptamana te saturi de fitele ei.ma rog sunt si exceptii

| BoBBy a răspuns:

Mai timide, inalte, potrivite [dotate] xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acum depinde si de baiat, adica eu ca am 1. 95 vreau o fata inalta, potrivita ca restul vine din inima